Студент прийшов на випускний до подруги з самим незвичним букетом у світі: всі однокурсники позаздрили такому подарунку

Хто був студентом, той зрозуміє. Кожному студенту не вистачає в житті двох речей: грошей і їжі. Саме тому всі гроші, які студенти так чи інакше отримують, вони витрачають на їжу. Це стосується навіть тих випадків, коли мова йде про високі почуття.

В історії, наведеній нижче, один молодий студент чудово впорався з непростою ситуацією. Він вирішив не витрачати гроші даремно і організував вельми незвичайні подарунок. І найголовніше, його подруга Люсі Прат залишилася задоволена.

Оригінальний подарунок на випускний

Дівчина закінчувала старшу школу і запросила свого хлопця на випускний вечір.

Приїжджати на такий захід без подарунка однозначно не можна. Хлопець був студентом, грошей у нього не водилося багато, тому він вирішив знайти нестандартне рішення в цій ситуації.

Він купив у KFC два відра смаженої курки. Купив дерев’яні шпажки. І з таким набором прийшов до флориста. Спеціаліст склав прекрасну композицію з наданого набору. Вийшов букет з курки.

Подарунок був не лише оригінальним, але і смачним. Справа в тому, що пара дуже любила відвідувати заклади мережі ресторанів KFC і регулярно замовляла там смажену курку.

Після церемонії Люсі зізналася, що не очікувала отримати такий подарунок і всі її шкільні подруги вмирають від заздрощів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *