Стихійне лихо в Туреччині: чи безпечно їхати на відпочинок після землетрусу в 5,7 балів

Вранці 21 березня на південному заході Туреччини стався сильний землетрус. Сила поштовхів в епіцентрі сягала 5.7 бали, а за відомостями Європейської служби моніторингу землетрусів – 6.4 бали. Чутки відчувалися в Ізмірі і Анталії, де навіть на початку весни відпочиває чимало туристів, які приїхали з холодних країн за ласкавим турецьким сонцем.

Небезпечно землетрус для туристів?

Туреччина – одне з найпопулярніших напрямків для російського туризму. У 2018 році цю країну відвідало майже шість мільйонів росіян. Туреччина приваблює відпочиваючих багатою культурою, різноманітною кухнею, якісним шопінгом і, звичайно, чудовим середземноморським узбережжям, де сотні готелів на будь-який гаманець і смак надають комфортний і безтурботний відпочинок у режимі «все включено».

Однак географічно Туреччина розташована в сейсмонебезпечному районі. В ній за останні 30 років відбулося кілька руйнівних землетрусів, які забрали приблизно 20 000 життів. Зазвичай епіцентри поштовхів знаходяться далеко від курортних зон, і відпочиваючі знаходяться у відносній безпеці. Але для росіян, присутніх в Туреччину, буде розумним завчасно підготуватися і дізнатися, як слід поводитися при землетрусах, чого побоюватися в першу чергу, куди звертатися за допомогою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *