Station — єдиний робочий простір з усіма потрібними додатками

Програма збирає в собі все, що потрібно для продуктивної роботи.

Station — це десктопное додаток, покликане позбавити вас від необхідності кожного разу відкривати масу програм і браузерних вкладок, необхідних для роботи. Увійдіть в сервіс з допомогою облікового запису Google, додайте на панель ліворуч використовувані продукти, і щоранку будете отримувати доступ до всього потрібного парою клацань миші.

Додатків, які можна підключити, більше 300, причому список щотижня поповнюється. Вони розподілені за категоріями на кшталт «Фінансів», «Адміністрування», «Комунікацій» і «Засобів для розробників» — всього 16 розділів. Є як популярні сервіси, так і не дуже. Для себе я відшукав «Диск Google», «Карти Google», Feedly, Telegram, Olympus, Inbox, Todoist і Trello — майже все те, чим користуюся кожен день.

Station — єдиний робочий простір з усіма потрібними додатками

Додатки запускаються прямо в середовищі Station — тобто всі вони доступні в одному вікні. Вгорі зліва розташований пошук, через який можна знайти практично що завгодно в будь-якому з доданих сервісів.

У нижньому лівому куті під спеціальною іконкою приховані повідомлення всіх підключених додатків. Там же — режим «Фокус». Ви вибираєте проміжок від 20 хвилин до 24 годин і починаєте старанно працювати — в цей час вас не потурбує жодний оповіщення.

Station — єдиний робочий простір з усіма потрібними додатками

Station — безкоштовна програма, доступна на Windows і macOS.

Завантажити Station →

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *