Старенька весь день чекала гостей на ювілей. Але у них знайшлися важливіші справи

Як часто діти, виростаючи, забувають про своїх батьків і про значущі для них дати! Героїня цієї історії весь день, незважаючи на похилий вік, поралась на кухні, чекаючи, що приїде дочка з чоловіком та онуками привітати її з ювілеєм. Але дочка не приїхала не в день народження, ні на інший день.

Забули про ювілей

Літня жінка відзначала ювілей – їй виповнювалося 70 років. Вік немаленький, ноги боліли, руки не завжди слухалися. Але тим не менш старенька увесь день поралась: прибирала в будинку, готувала святковий салат. Адже вона очікувала, що приїде її донька з чоловіком і онуками.

Після того як дочка жінки поїхала вчитися до столиці, вона у матері майже не з’являлася, тільки по святах. Вийшла вдало заміж і зажила власним життям. Але ж з 70-річчям маму-то вона приїде привітати!

Весь вечір бабуся чекала дочка, яка навіть не відповідала на дзвінки. Так і заснула біля телефону за столом. А рано вранці змогла додзвонитися і почула роздратований голос дочки: “Ну чого так рано дзвониш? Час не бачила? Ми вчора пізно прийшли, були в ресторані на дні народження начальника чоловіка! Потім подзвони!”

Може, донька права. Адже не міг же зять відмовити шефа і не приїхати на його торжество з нагоди дня народження? Але дочка навіть по телефону не привітала маму з ювілеєм.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *