Старі пластмасові бочки я не викидаю. З них мій чоловік робить декор для саду

Приємно відпочивати в улюбленому садку, особливо, коли ділянка оригінально оформлений умілими хазяйськими руками. Разом з чоловіком ми посадили молоді деревця так, що легко можемо переміщати їх, як прикраса, з місця на місце. Я не викидаю порожні пластикові бочки, тому що з цих копійчаних ємностей чоловік робить гарні і потрібні вазони.

Дерева з кісточки

Для реалізації проекту з вирощування дерев з кісточок потрібні відповідні ємності і грунт. Навесні досить зміцнілі рослини можна виносити в таких вазонах в сад і прикрашати ними ділянку. Для виготовлення потрібна невелика купа обрізків пиломатеріалів і кілька пластикових бочок. Пластик – відмінний матеріал для вазонів, а декор з натурального дерева допомагає не порушувати природну атмосферу саду.

Виготовлення саморобних вазонів

Можна використовувати навіть бочки, що мають невеликі тріщини. Порядок роботи такий:

 1. Накреслити маркером рівну лінію зрізу. Для високого вазона потрібно обрізати верх бочки. Для низьких ваз-діжок – розрізати тару навпіл: її верх стане дном.
 2. Дрилем просвердлити отвори по всій поверхні днищ – для дренажу.
 3. Прикрутити за допомогою шурупів і шайб до кожного дну за два невеликих бруска. Це забезпечить піднесеність конструкції над землею.
 4. Підготувати і очистити поверхню деревини: для бортів потрібні довгі дошки для опалубки вазона – короткі.
 5. Зібрати конструкцію.

  Для цього дошки прибити по площі циліндра (можна внахлест), кожен раз підставляючи знизу брусок завтовшки 1,5-2 см, щоб низ діжки не торкався землі. Цвяхи загнути.

  Зібрати опалубку на площині, зафіксувати її краю скотчем, розмістити на борту конструкції і прибити дрібними цвяхами.

 6. Великі отвори в днищі закрити дрібною сіткою, засипати шаром дрібного щебеню, потім додати потрібну грунт.
 7. Висадити дерева і вкрити грунт великими тирсою.

Деревна стружка захистить грунт в оригінальних вазонах від пересихання. Такі саморобні декоративні конструкції економічні, естетичні та зручні в експлуатації!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *