Stalkscan допоможе знайти у Facebook особисту інформацію будь-якої людини

вже неодноразово писав про те, що соціальна мережа Facebook зберігає про своїх користувачів величезну кількість інформації. Новий онлайновий сервіс Stalkscan допоможе переконатися в цьому на власні очі.

Stalkscan — це простий сервіс, який дозволяє переглядати інформацію про будь-користувача соціальної мережі. Ніякого криміналу або хакінгу: всі ці дані викладені в публічний доступ самими користувачами і беруться сервісом за допомогою офіційного API.

Stalkscan допоможе знайти у Facebook особисту інформацію будь-якої людини

Для початку необхідно ввести адресу профілю користувача Facebook, про яке ви хочете дізнатися особисті відомості. Після нетривалого аналізу сервіс витягне з надр соціальної мережі всю наявну інформацію і акуратно розкладе по поличках: друзі, однокласники, сім’я, улюблені заклади, книги, музика та багато іншого.

Stalkscan допоможе знайти у Facebook особисту інформацію будь-якої людини

Вам залишається тільки кликати по посиланнях, щоб зібрати і проаналізувати дані про публікації яких їх власник, можливо, вже давним-давно забув. Ідеальний спосіб перевірити всю таємницю потенційного працівника, ділового партнера або просто нового знайомого.

Рекомендуємо вам прямо зараз прогнати через цей сервіс свій профіль і власноруч перевірити, який обсяг інформації, що зберігається про вас в Facebook. А після цього зайнятися грунтовної чищенням. Тому що Stalkscan робить ваші особисті дані доступними буквально будь-якій зацікавленій людині.

Stalkscan →

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *