Справжня лялька без пластики: російська дівчина настільки красива, що батьки не відпускають її з будинку одну

Чи знаєте ви казкові історії про принцес, які виросли в золотих клітках? Ні? Бути такого не може! Таких історій – не злічити. Наприклад, історія Анжеліки Кеновой, дівчини, що виросла в багатій родині. Вона наслідує образу ляльки Барбі. І, правда, дуже схожа. Яскрава, красива…

Лялькова життя

Ляльки Барбі з’явилися у Анжеліки, коли їй було 6 років. Мама купувала їй їх, вона і доньку одягати стала, як Барбі. Дівчинка вже виросла, але мама, як і раніше купує їй одяг.

Батьки підтримують кар’єру моделі дочки. Природно, з такою зовнішністю гріх не піти в моделі. Дівчина не робила жодної косметичної операції. Її зовнішність – це чисті гени, регулярні фізичні вправи і макіяж.

З Анжелікою багато хочуть познайомитися, тому мама завжди десь поруч. Її сім’я настільки стурбована, що щось може трапитися з їх лялькою, що вони не дозволяють їй виходити з будинку самостійно.

За словами дівчини, у неї ніколи не було серйозних стосунків. Якщо хлопець, незважаючи на заборони батьків, все ж таки наполягає на тому, щоб прогулятися удвох з Анжелікою, мама бере його паспорт і повертає його тільки після побачення.

«У результаті я не пристосована до реального життя – я як жива лялька», – каже Анжеліка. Адже коли-небудь Кенова захоче почати самостійне життя…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *