Справжній джентльмен: самий стильний пенсіонер Берліна заткне за пояс будь-якого модника

Тренди, що задаються fashion-індустрією, змінюються з плином часу. Однак існують такі речі і образи, які не виходять з моди протягом довгого часу і стають вічною класикою, яка завжди виглядає елегантно. Погляньте, наприклад, на цього чоловіка, який проживає в Берліні. Він потрапив в об’єктив фотоапарата і привернув увагу громадськості.

Тонке відчуття стилю

Літній джентльмен на ім’я Гюнтер Краббенхеф не так давно був сфотографований біля станції Котбюссер, розташованої в Берліні. Він підкорив усіх тонким почуттям стилю в одязі. В інтернеті з’явилася інформація про те, що йому 104 роки, хоча сам чоловік зазначає, що він майже у два рази молодше. Незалежно від його точного віку, молодим людям варто було б взяти у нього кілька уроків стилю.

“Я вважаю, що одягаюся нормально, і завжди так одягався. Незалежно від того, куди я прямую, на роботу або в спортивний зал, я намагаюся виглядати так, щоб міг дивитися на себе з радістю. Більш того, одяг – це відображення мого внутрішнього “Я”, – розповів чоловік Бйорну Акстинату під час інтерв’ю.

Хлопець все життя боявся вулиці, але одного разу сусіди йому постукали в двері
Цукровий скраб для тіла можна приготувати самій: потрібно лише 3 інгредієнта
Яскрава клумба для маленького простору: як зробити своїми руками з пляшок

Погляньте на цього пана: він володіє дивовижним почуттям стилю в одязі.

Як ви вважаєте, чи сучасним юнакам одягатися більш консервативно? Поділіться своєю думкою в коментарях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *