Spotify відклав запуск в Росії до кінця року

Все із-за проблем з великим звукозаписним лейблом.

Музичний сервіс Spotify повинен був з’явитися в Росії цього літа, але тепер компанія перенесла запуск на кінець 2019 року. За даними людей, знайомих з планами розробників, платформа стане доступною росіянам в листопаді–грудні.

Все вказує на те, що компанія серйозно налаштована прийти на російський ринок. Вона активно веде переговори з правовласниками в країні, шукає співробітників з області маркетингу, а також офіс для них. Головою Spotify в Росії все ще має стати колишній директор з продажу російського підрозділу Facebook і нинішній топ-менеджер Media Instinct Group Ілля Алексєєв.

Джерела вважають, що причина затримки полягає в проблемах Spotify зі звукозаписним лейблом Warner Music. У компаній виникли серйозні розбіжності щодо умов ліцензування, коли потоковий сервіс вийшов на індійський ринок. А запускатися в Росії без одного з найбільших лейблів Spotify безглуздо — Warner Music належить дуже багато музики.

У липні 2019 року в Мережі з’явилася інформація про вартість передплати Spotify в Росії. Згідно їй, преміум на місяць обійдеться в 150 рублів. Компанія ніяк не прокоментувала цю інформацію.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *