Спортивні штани, пальто: незвичайний образ, який стане хітом цієї весни

Сучасний світ моди нерідко нас дивує досить дивними і незвичайними поєднаннями різних за стилем речей. Цієї весни зі спортивним костюмом можна сміливо надягати пальто! Так, якщо кросівками, наприклад, на який-небудь гламурній вечірці вже давно нікого збентежити неможливо, то спортивні штани поки що особливого визнання не зустрічали. Але лише цього року!

Спорт і класика – дивно, але модно

Отже, відомі будинки моди час від часу просто вражають оточуючих незвичайними комбінаціями. Звичайно ж, подіумні варіанти у повсякденному житті виглядають досить дивно. Але якщо ви не боїтеся здивованих поглядів і насмішок з боку, то можете ризикнути! Те, що з сірої маси зможете виділитися – це однозначно!

Між іншим, спортивні костюми, що ввійшли в моду в цьому році, зовсім не схожі на ті моделі, до яких ми давно вже звикли. Ніяких смужок, написів і логотипів. Просто й суворо. Тому накинутий згори пальто (краще всього кашемірове) багатьма сприймається цілком нормально. Навіть з кедами або кросівками.

Загалом, навесні можете блиснути оригінальністю. Може, й дивно, але є в цьому поєднанні деякий чарівність. Для неформальної обстановки досить прийнятний варіант.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *