«Спорт необмежених можливостей» — марафон для тих, хто хоче робити добро

27 травня в Москві, в парку «Червона Пресня», пройде благодійний забіг. В ньому на рівних зможуть взяти участь усі бажаючі: дорослі, діти і люди з обмеженими можливостями здоров’я, на користь яких і проводиться ця акція.

Кожен коло маршруту забігу — купон з грошовим еквівалентом. Чим більше людей пробіжить марафон і чим більша кількість кіл подужає кожен учасник, тим солідніше буде підсумкова сума благодійної допомоги.

Всі купони підсумовуються, переводяться у грошовий еквівалент і перераховуються в благодійний фонд «Незалежність» на потреби реабілітаційного центру «Подолання». Для центру закуповується необхідне обладнання, спортивний інвентар, готуються команди спортсменів з обмеженими можливостями здоров’я для світових чемпіонатів.

І результати не змушують себе чекати. Кілька сформованих на базі «Подолання» команд принесли Росії золото.

«Спорт необмежених можливостей» — марафон для тих, хто хоче робити добро

З кожним роком благодійний марафон «Спорт необмежених можливостей» збирає все більше учасників і зірок шоу-бізнесу. Участь у марафоні безкоштовне. Ви допомагаєте тим, що просто не вистачило.

Забіг стартує о 12:30, реєстрація учасників розпочнеться о 11:00. А відразу після марафону відбудеться великий благодійний концерт.

— інформаційний партнер марафону «Спорт необмежених можливостей».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *