Спонж і б’юті-блендери заражені: вчені знайшли небезпечні бактерії в 93 % косметичок

Британські вчені повідомляють, що на 9 з 10 косметичних засобів, використовуваних для нанесення макіяжу, є небезпечні штами бактерій. Причина полягає в неправильному використанні аксесуарів для макіяжу та косметики.

З проведеного вченими опитування було з’ясовано, що 93 % користувачів б’юті-блендерів очищають їх неправильно або зовсім не миють.

Остерігайтеся небезпечних бактерій

Б’юті-блендер, спонж, туш або блиск для губ можуть представляти серйозну загрозу для здоров’я, попереджають дослідники Aston University в журналі прикладної мікробіології. Дослідження вчених показало небезпечні бактерії в цих косметичних засобах, у тому числі E. coli або стафілококи.

За словами дослідників, це відбувається з двох причин: косметичні засоби не очищається належним чином, а косметичні засоби використовуються після закінчення терміну придатності. Знайдені бактерії можуть викликати ряд захворювань. Від шкірних інфекцій до інфекцій крові, наприклад, коли забруднені продукти використовуються поблизу очей, рота або пошкодженої шкіри. Найбільш небезпечні мікроби містили б’юті-блендери, тобто популярні губки для нанесення тонального засобу. Після використання вони часто залишаються вологими, що є сприятливим середовищем для росту бактерій.

Для безпечного використання б’юті-блендерів необхідна регулярна чистка і ретельна сушка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *