«Спочатку розберіться, а потім давайте оцінку людям»: продюсер «Ласкавого травня» подав у суд на Льва Лещенка

Конфлікт, який розгорівся між Юрієм Шатуновим і Андрієм Разіним ще в кінці минулого року, схоже, втягує все більшу кількість учасників. На цей раз продюсер групи “Ласкавий травень” подав у суд ще і на Льва Лещенка, який заступився за екс-соліста колективу. У відповідь на позов народний артист РРФСР назвав Разіна “збитим льотчиком”, а продюсер закликав Льва Валеріановича “припинити образи”.

Причини конфлікту

В ефірі передачі “Привіт, Андрій” Юрій Шатунів повідомив на всю країну, що Андрій Разін сьогодні гастролює з піснями “Ласкавого травня”, використовуючи при цьому фонограми з голосом екс-соліста колективу. Тоді Юру підтримали багато відомих артистів. А Лев Лещенко і зовсім висловився, що своїм успіхом “Ласкавий травень” на 100 відсотків зобов’язаний Шатунову. Саме це і стало основною причиною звернення Разіна в суд.

Лев Лещенко спокійно відреагував на позовну заяву продюсера скандального. Він просто порекомендував того звернутися до психолога. А ось Разін закликав Лещенко припинити ставити діагнози людям, а мужньо прийти в суд і відповісти за наклеп.

Крім того, продюсер “Ласкавого травня” додав, що вже проходив медкомісію, яка показала, що він абсолютно здоровий і в лікуванні не потребує.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *