Спа-процедури подобаються не тільки людям: господиня влаштувала своїм вихованцям день блаженства

Незалежно від того, звідки ви родом, на якій мові говорите, є одна річ, яка об’єднує всіх нас, — всі люблять розслаблятися. Звичайно, стреси, які виникають у вас, і ті, які є у вашої собаки, практично однакові, навіть незважаючи на те, що у вас були різні заняття. Тому турботлива господиня влаштувала своїм вихованцям день блаженства! Здивовані?

Спа для собак

Всі ми час від часу потребуємо відпочинку, і тварини не виняток. Але багато домашні вихованці можуть тільки мріяти про це! Але не тварини Емми Массингейл. Жінка вирішила влаштувати день релаксації для своїх вихованців.

Які ж спа-процедури запропонувала господиня кота, собаки, коні і іншим свої тваринам? Це були живильні маски, купання в басейні, манікюр, масаж і інші розслаблюючі процедури. Як видно на фото, тварини на всі сто відсотків задоволені таким спа.

Напевно, багато тварини тільки мріють про таке, як влаштувала Емма для своїх улюбленців. Нам не варто забувати, що у тварин теж є свої емоції і не завжди вони позитивні. Давайте будемо частіше радувати домашніх тварин ласкою і турботою, адже всю свою любов вони віддають саме нам у важкі хвилини. Частіше купайте собак і кішок, годуйте їх смачними ласощами і частіше вигулюйте. Будьте впевнені, вони точно будуть вам вдячні за це!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *