Співробітники Planet Fitness на Алясці виходять на вулиці і роблять добрі справи: вас можуть просто пригостити шоколадкою

Для того, щоб дарувати радість та хороший настрій, не потрібен привід. Радувати оточуючих можна щодня, необов’язково чекати наближення святкових дат календаря. Доказом цього можуть послужити вчинки співробітників фітнес-центру з Аляски, які продовжують дарувати подарунки, незважаючи на те, що новорічні та різдвяні свята вже давно пройшли.

Даруйте радість — це шлях до щастя

Мішель Айві і Холлі Херрінг є співробітниками Planet Fitness на Алясці. Вони займають важливу посаду – водять автомобіль Доброти. Коли не зайняті в спортзалі, обидва волонтера роз’їжджають по прилеглої території та роблять добрі справи. Залишають позитивні записки на лобовому склі припаркованих автомобілів, роздають школярам ласощі. Перед Різдвом вони були на пошті, де панувала святкова, але напружена атмосфера. Багато одержували посилки буквально в останні хвилини перед закриттям. Їм вдалося допомогти підняти настрій людям, які стояли в черзі, в якій мліло в очікуванні понад 40 осіб. У перший робочий день вони запаслися бутербродами і зібралися відвідати пожежну станцію, щоб порадувати чергують рятувальників.

Автомобіль Доброти – це одна з ініціатив Planet Fitness, створена не тільки в рекламних цілях. Це чудова задумка, що об’єднує членів місцевого співтовариства.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *