Співробітник ресторану був звільнений за те, що дав дитині склянку води: вчинок керівництва викликав ажіотаж у Мережі

Пост у Facebook, який виклав Баузеф Хдез Ортега з Пуебла (Мексика), викликав справжній ажіотаж у Мережі. Чоловік був звільнений з закладу “Будинок по сусідству”, при цьому привід був настільки незвичайний, що це викликало обурення користувачів. Давайте дізнаємося докладніше, про що йде мова.

Звільнення за склянку води

Зі слів Ортеги, йому подобалося працювати в закладі. Він був щасливий повернутися до заняття, яке було і раніше знайоме йому за життя.

Проте вже через кілька днів Ана Габріела Марін, господиня закладу, яку ніколи не знали з цього боку, оголосила про звільнення нового співробітника. Приводом став той факт, що Ортега безкоштовно дав дитині склянку бутильованої води.

Чоловік пояснив, що його виховували таким чином, що відмовити кому б то не було такої малості не можна. Склянку води нікому не заборонено. Він і сам був колись дитиною, який хотів пити.

Мова не йде про те, що він віддав цілу пляшку, завдавши шкоди закладу. Це всього лише склянку. На його думку, якщо у адміністрації таке ставлення до неповнолітнього, то як вона буде проявляти увагу до клієнтів? Виходить, що люди не мають цінності для керівництва.

У коментарях користувачі підтримали співробітника, який відреагував на прохання дитини, відчуває спрагу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *