Співака Олександра Сєрова поранили в перестрілці і відвезли в лікарню

Олександр Сєров разом з друзями відпочивав в одному з підмосковних кафе. Через якийсь час у них сталася суперечка з сиділа поруч компанією. Розпалені суперечкою чоловіки вийшли на вулицю для з’ясування відносин. І там почалася перестрілка, так як один з них пустив у хід наявне у нього зброю.

Поранення

Постраждалий артист розповів, що спочатку планувалося просто поговорити і розібратися по-чоловічому. Але в підсумку розмови не склалося, так як в одного з бешкетників виявився пістолет, і він пустив його в хід. Сєрова поранили в ногу.

Друзі співака відразу викликали йому швидку допомогу. Підстреленого Сєрова госпіталізували в Інститут хірургії Вишневського. Медики відразу надали Олександру необхідну допомогу і відвезли в операційну, де витягли з ноги кулю.

Поточний стан

Після операції артист зробив для шанувальників заяву, в якій закликав їх не турбуватися. Олександр розповів, що завдяки професійній роботі лікарів його здоров’ю вже нічого не загрожує: витягнута куля, а рана зашита і оброблена.

Сєров уточнив, що лише трохи накульгує. Але при цьому присутності духу співак не втратив. Він думає, що рана загоїться швидко, але поки Олександр змушений бути під наглядом медиків і приїжджає до них в лікарню на консультації.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *