Співак Юрій Лоза розкрив у жартівливій формі секрет популярності актора Олександра Петрова

Відомий виконавець і композитор Юрій Лоза вважається аналітиком і кіноманом. Нещодавно він виклав пост у Facebook, в якому в жартівливій формі прокоментував дивовижну популярність зірки “Поліцейського з Рубльовки” Олександра Петрова. На його думку, у решти акторів просто немає шансів.

Подробиці поста Лози

На великому екрані вийшли і в найближчому часі з’являться кілька очікуваних прем’єр. Серед них трейлер “Стрільців”.

Давайте отгадаем, хто зайнятий у головній ролі? Правильно, Петров. Актор, який відомий своєю участю в картинах “Текст”, “Т-34”, “Затемнення”, “Тяжіння”, “Гоголь”, “Лід”.

Лоза так захопився перерахуванням, що порахував, що і Льва Яшина зіграв Олександр Петров. Але хоч тут обійшлося без нього, відзначилися два інших Олександра – Фокін та Єрмаков.

Співак висловився, що щорічно до 2 тисяч випускників театральних вузів мріють пробитися на великі екрани. Ще стільки ж починає зніматися в серіалах, приходячи зі спорту, модельного бізнесу і т. д. Кожен чекає свого зоряного часу та тієї ролі, яка принесе йому успіх. Тільки от чи станеться таке?

Наші кінематографісти використовують одних і тих самих талановитих акторів, які вже проявили себе в інших ролях. Як, наприклад, Петров. Якщо так піде і далі, у молодих артистів не буде жодних шансів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *