Sony представила навушники WF-SP800N з активним шумозаглушенням

Такі точно не випадуть з вух.

Компанія Sony анонсувала нову модель повністю бездротових внутрішньоканальні навушники – WF-SP800N. Вони підійдуть як для повсякденного використання, так і для занять спортом. Спеціальна конструкція з м’яким заушником забезпечує надійну і комфортну посадку у вушній раковині. Є вологозахист IP55.

Sony представила навушники WF-SP800N з активним шумозаглушенням

Навушники отримали підтримку активного шумозаглушення і фірмової технології EXTRA BASS, яка гарантує потужні і глибокі баси. Також є функція об’ємного об’єктно-орієнтованого звучання 360 Reality Audio і різні режими адаптації звуку під навколишній шум і заняття користувача.

Sony представила навушники WF-SP800N з активним шумозаглушенням

Управляються навушники Sony WF-SP800N за допомогою сенсорних зон, які дозволяють регулювати гучність, зупиняти відтворення, пропускати треки і викликати голосових асистентів Google Assistant і Amazon Alexa. Коли навушники виймаються з вух – музика припиняється.

Без підзарядки вони працюють 9 годин без футляра і 18 годин з ним, причому це з урахуванням включеній функції активного шумозаглушення. Зарядка протягом 10 хвилин забезпечує до години автономної роботи. Коштувати Sony WF-SP800N будуть 180 євро (≈14 500 рублів). У продаж вони надійдуть в липні 2020 року в чорному, білому, помаранчевому і синьому виконанні.

Раніше Sony представила більш доступні TWS-навушники WF-XB700.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *