Songtiment — програма, яка додає музику до фото в Instagram

Для користувачів «ВКонтакте» прикріпити трек до посту з фотографією вже давно стало звичайним і навіть обов’язковою справою. Додаток Songtiment для iOS дозволяє зробити те ж саме в Instagram.

Знімки самі по собі є відмінним засобом передачі емоцій і настрою. Але іноді лише одного зображення буває недостатньо. Хочеться вкласти в фото додатковий сенс. Додаток Songtiment відмінно для цього підійде. Наприклад, якщо ви вирішили зробити щось приємне для своєї дівчини, то завдяки додатку Songtiment зможете запустити її фотку з прикріпленою піснею Love Me Do у виконанні The Beatles. Ну, або навпаки. Хто-то вас сильно дістав, і акомпанементом до його фотографії стає «Дорожня» Ленінграда. Загалом, варіантів багато.

Songtiment — програма, яка додає музику до фото в InstagramSongtiment — програма, яка додає музику до фото в Instagram

Працює Songtiment, по суті, як Instagram. Щоб створити пост, ви можете зробити знімок або вибрати його зі збережених на телефоні. Потім програма запропонує обробити фотографію за допомогою невеликого набору фільтрів і вибрати пісню. До речі, вибір обмежується вмістом Apple Music. Після цього залишиться вирізати уривок пісні, який буде програватися при натисканні на фото, налаштувати відображення шрифту в назві композиції і вибрати гучність.

@songtiment #share#your#mood#with#song

A post shared by Songtiment (@songtiment) on

 

Варто зазначити, що, крім Instagram, фото можна надіслати в Facebook, «ВКонтакте» або Twitter.

Завантажити QR-Code

Songtiment
Розробник: LLC Sport Star Management
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *