Солодка брехня: батько допомагає дівчинці виконувати різні трюки, але вона цього не знає (відео)

Кожен люблячий батько або мати є підтримкою для своїх дітей і їх опорою в будь-якій ситуації. Цей папа вирішив підтримати свою доньку під час виконання нею різних трюків, тим самим поширюючи в неї впевненість у власних силах і подарувавши масу позитивних емоцій.

Батькова підтримка

Можливо, ця дівчинка хоче в майбутньому стати артисткою цирку і виконувати складні трюки. Тренуватися вона почала вже зараз, а допомагає їй у цьому тато. Правда, його щиру допомогу вона бачить не завжди, але це тільки допомагає їй бути впевненою в собі і прагнути до більшого.

Маля намагається з закритими очима виконати деякі трюки, не бачачи, що більшу їх частину виконує її батько, який тримає на руках її восьмимісячну сестричку.

Всі впали і недолетевшие до мети кульки і м’ячики батько дбайливо кладе в миски, а дівчинка впевнена, що це зроблено за допомогою її спритності. Свічки, які вона повинна загасити майстерним ударом диска, теж гасить батько, але малятко цього не бачить.

Правда, деякі трюки, які дівчинка грає з відкритими очима, їй справді вдаються. А от коли на її очах пов’язка, на допомогу приходить батько. Напевно він робить це ще й потім, щоб побачити непідробний захват дочки, усвідомлює, що їй вдалося виконати складний трюк.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *