Соло для корів на саксофоні: чоловік грає для своїх улюбленців, після того як навчився грати на “Ютуб”

У вівторок батько користувачки Twitter взяв свій саксофон і відправився на полі біля будинку, щоб попрактикуватися. В той час, як деякі музиканти воліють людську аудиторію, чоловік своєю грою привернув увагу корів.

За словами Ерін, її батько сам навчився грати на саксофоні, і йому треба було десь практикуватися. Вдома було грати нецікаво, тому що їх собака Пайпер не любить шуми і не оцінила старань папи.

Любить грати для корів

Батько вирішив знайти іншу аудиторію. Взяв інструмент і пішов на поле, в надії на те, що коровам сподобається музика більше, ніж їх собаці.

Коли він почав грати, корови кинули жувати траву і з усіх боків поля попрямували до чоловіка. У підсумку, вони всім стадом зібралися біля нього і слухали музику.

Корови – його улюблені тварини, батько часто ходив з дочкою на них подивитися. Він зізнався, що ці тварини роблять його щасливим.

Він просто добрий хлопець, який любить пустувати і насолоджуватися простими речами. Йому подобається робити людей щасливими.

Англійські вчені з Університету Лестера в 2001 році провели дослідження і з’ясували, що корови збільшили виробництво молока, коли слухали повільні мелодії. Тому гра на саксофоні виявилася не тільки приємною, але і корисною.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *