Соліст «Руки Вгору!» Сергій Жуков запропонував передплатникам порівняти між собою його дітей: фото

Знаменитий соліст колись дуже популярної групи 90-х «Руки Вгору!» Сергій Жуков вирішив потішити своїх численних шанувальників на персональній сторінці в соціальній мережі Instagram. Саме там він виставив фото своїх трьох нащадків, які, як виявилося, дуже схожі на своїх батьків, так і на один на одного. А потім музикант запропонував своїм передплатникам, щоб вони порівняли їх між собою і вирішили, на кого з батьків діти найбільше схожі.

І це відразу ж переросла в дуже захоплююче і веселе заняття.

Чарівна родина

Сергію Жукову виповнилося 43 роки, і у нього троє дітей – дочка Ніка 12-ти років і двоє синів – Енджел 10-ти років і Мирон 5-ти років.

Фотоколаж «троє зі скриньки» естрадний виконавець представив своїй публіці, і тут відразу ж почалося жваве обговорення і суперечки. В коментарях численні думки моментально утворили два табори. Одні вважали, що ці милі діти дуже схожі між собою.

При цьому дочка співака – Ніка – більше схожа на маму, а от інші стали стверджувати, що вона копія свого тата. Однак, як би там не було, всі одностайно зійшлися на думці, що всі діти дуже сильно схожі на своїх батьків, а батьки – між собою.

Варто при цьому нагадати, що цих трьох милих песиків народила Жукову його друга дружина – Регіна Бурд.

Від першого шлюбу з Оленою Добынко у музиканта теж є дочка, яка живе в Америці, і її звуть Олександра.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *