Собака знайшла несподіване укриття для того, щоб поспати. Тепер її важко розгледіти на самому видному місці

Собака по кличці Хосс відносно недавно вкрай неприємно здивувала свого господаря. Вона зуміла сховатися на самому видному місці. А він її тривалий час не міг знайти. При цьому вона сама в цей час прекрасно спала.

Маскування

Буквально перед цим випадком господар встиг купити шикарний килимок. При цьому він не надав значення тому, що він білого кольору і відмінно підходить для маскування собаки. Вона з ним чудово зливається. Хосс до нього добрався в певний момент і вирішив чудово відпочити. Власник ж через деякий час звернув увагу на відсутність вихованця і приступив до пошуків. Він ніяк не міг його знайти.

І шукати господар вихованця повинен був до тих пір, поки останній не виспався. Лише після пробудження від сну Хосс почав рухатися. Це обставина і видала його. Господар появи собаки сильно зрадів.

Висновок

Потім господар опублікував відповідний пост в інтернеті про свої пригоди. Ця розповідь доповнила фотографія. Історія привернула увагу користувачів, які цю курйозну ситуацію обговорювали. Адже дійсно собака просто ідеально зливається з новим килимком. Тепер вона може на ньому чудово відпочити. Господар повинен бути уважним і звертати увагу на килим для того, щоб випадково не наступити на свого улюбленця.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *