Собака вирішила подрімати після обіду, але маленьке докучливе комаха порушив її спокій (відео)

Зрозуміло, що ніхто не любить переривати сон в середині дня після обіду. Як і люди, тварини також насолоджуються цим моментом, особливо собаки, які ховаються в затишному місці, щоб віддатися обіймів Морфея. Але що відбувається, коли сон чомусь зіпсований під час цього відпочинку?

Дейзі і коник

Відео, опубліковане на YouTube, показує, яка кумедна історія сталося з Дейзі, ніжною собакою, яка живе разом зі своєю сім’єю у великому будинку. В найкращий момент її сну, коли вона міцно спала, “зловмисник” крихітних розмірів з’явився, щоб порушити її спокій.

Це був всього лише безстрашний коник, який, не вагаючись, стрибнув на морду собаки. На відео видно, що Дейзі хвилюється, коли комаха, що повзе до її носа і розташовується дуже близько до її морді. Хоча при цьому видно, що вона хитає головою, щоб відлякати коника. А потім собака вирішила продовжувати спати, щоб завершити свій вечірній відпочинок.

Влітку Дейзі знаходила цих маленьких комах і грала з ними. Їй подобається сидіти, дивитися, загравати з кониками. Але як тільки собака задрімала, підступний коник став стрибати по ній.

Ця весела сцена була записана в серпні 2019 року, а вірусним відео стало, тільки нещодавно, 17 січня, коли з’явилося на “Ютубі”. Дейзі в одну мить стала однією з найбільш обговорюваних героїв інтернету.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *