Собака і кіт в обнімку спостерігають за птахами – нове “вірусне” доказ дружби тварин (відео)

Коли говорять “як кішка з собакою”, відразу приходять на розум сварки і чвари. Але історія Бо і Джаспера змушує по-новому поглянути на відносини між тваринами. Виявляється, між котом і собакою може бути справжня міцна дружба. І зворушливе відео з домашніми тваринами – найкращий тому доказ.

Незвичайна дружба

Кілька років у будинку Лізи Олсен-Пламмер живе кіт на ім’я Джаспер. А нещодавно її сім’я поповнилася милим щеням по імені Бо. Природно, дівчина сильно переживала про те, як складуться відносини між тваринами. Вона розуміла, що їм потрібно час, щоб звикнути один до одного.

Кіт з недовірою поставився до нового вихованцеві своєї господині і не виявляв ніякого уваги до Бо. Цуценя в свою чергу дуже хотів подружитися з Джаспером, але боявся до нього підійти.

Але в один прекрасний день Бо наважився зламати лід. Коли Джаспер сидів біля вікна, спостерігаючи за птахами, Бо несподівано підійшов до нього. Щеня боязко поклав лапу на плечі коту, як би обіймаючи його.

З тих пір стосунки між вихованцями змінилися. Вони стали найкращими друзями – постійно граються і обіймаються. Вони навіть під час сну не хочуть розлучатися. Хоча іноді в Бо і Джаспера виникають розбіжності. Вони навіть б’ються, і господині доводиться розбороняти їх, як дітей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *