Snapshot — перегляд мініатюр посилань в браузері без переходів

Цікаву ідею реалізували програмісти і дизайнери цього проекту: попередній перегляд посилань, не переходячи на них. Досить просто підвести мишку до ссылке — і в спеціальному віконці буде показана мініатюра сайту, а вже вам вирішувати, завантажувати його повністю чи ні. Так як же це реалізовано?

Snapshot — перегляд мініатюр посилань в браузері без переходів

Для додавання такої функції в браузери Internet Explorer, Firefox або Safari, досить завантажити невеликий плагін (близько 150 КБ), який потім можна використовувати: встановити вид вікна попереднього перегляду, розміри, затримку показу і способи реагування. До речі, в цьому віконці показуються не тільки статичні сайти, але й динамічні, flash, відео і mp3. Механізм попереднього такий: посилання транслюється на сайт програми, де сторінка підвантажується (або вже був раніше кимось завантажений) і потім формується її превью, яке з’являється у спеціальному віконці.

Розвиваючи цю ідею далі, розробники створили не тільки плагіни до браузерів, але і спеціальний, непомітний код, який, будучи вставленим у вашу сторінку, дозволяє відвідувачам бачити аналогічний результат і без установки плагінів до браузерів — всю роботу зробить сам сайт програми у зв’язці зі сторінкою, який відвідуєте. Мені ідея здалася дуже зручним, особливо при перегляді результатів пошуку.

офсайт | скачати | код для web

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *