Snap Swipe Drawer для Android — швидкий доступ до віджетів з панелі сповіщень

Віджети робочого столу операційної системи Android призначені для швидкого доступу до необхідної вам інформації. Проте, коли ви працюєте в якомусь додатку, віджети виявляються перекриті їм, так що про швидкому доступі немає й мови. Додаток Snap Swipe Drawer вирішує цю проблему і дозволяє вам швидко дістатися до будь-якого елемента.

Сама ідея розміщення віджетів на робочому столі виглядає, звичайно, красиво, але трохи безглуздо. Навіщо розташовувати важливу для вас інформацію в такому місці, яке майже завжди приховано від очей? Набагато зручніше було б розмістити віджети в місце зразок системного трея, щоб вони завжди були в полі досяжності.

Роль системного трея в Android грає розкрита панель сповіщень. Додаток Snap Swipe Drawer саме цю панель і використовує для відображення віджетів. Таким чином ви просто зможете зробити свайп зверху вниз і швидко побачити необхідні дані.

Після установки програми вам слід зайти в настройки і вибрати в списку віджети, які ви бажаєте розмістити у панелі повідомлень. Це особливо зручно в тому випадку, якщо ви хочете мати доступ до деяких даних, не перериваючи роботи у відкритому в даний момент додатку.

Додаток Snap Swipe Drawer розповсюджується безкоштовно і вимагає для роботи Android 4.1 або пізнішої версії.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *