Смартфон Oukitel K10000 Pro заряджається за 3 години і працює тиждень

Компанія Oukitel планує випустити смартфон, який можна буде заряджати лише кілька разів на місяць.

Головною особливістю нового смартфона є батарея ємністю 10 000 мА·ч. Такого акумулятора, за запевненням виробника, повинно вистачити на сім діб звичайного використання. Враховуючи той факт, що нещодавно побував у нас на тестуванні Ulefone Power 2, укомплектований акумулятором 6 050 мА·год, протримався чотири доби, обіцянки Oukitel виглядають цілком реалістично.

Використання такої великої батареї не могло не позначитися на зовнішньому вигляді смартфона. Він вийшов досить важким (292,3 грама) і габаритним.

У Oukitel K10000 Pro використовується 5,5-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 1 920 x 1 080 пікселів і 8-ядерний процесор MediaTek, що працює на частоті 1,5 ГГц. Об’єм оперативної пам’яті смартфона складає 3 ГБ, а для зберігання призначених для користувача даних і програм виділено 32 ГБ.

Ніяких офіційних відомостей про дозвіл фронтальної і основний камер немає, так само як і про операційну систему і точною ціною пристрою. Залишається тільки сподіватися, що вона буде нижчою, ніж сума вартості рівного за характеристиками смартфона і додаткового зовнішнього акумулятора на 10 000 мА·год

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *