Smartfiction — як приділити 15 хвилин в день читання?

Якщо ви не можете виділити час для прочитання цілої книги, а жага до читання все одно є, то Smartfiction створений спеціально для вас. Smartfiction — це сервіс, на якому щодня публікується невеликий розповідь. Максим Горький, Едгар По, Купрін, О. Генрі — це лише короткий список авторів цих оповідань.

Сервіс існує у двох видах: веб-сайт, на якому зібрані всі розповіді та мобільні додатки для найбільш популярних платформ — Windows Phone, iOS, Android. Інтерфейс сайту дуже простий, тому його ми розглядати не будемо, а подивимося на мобільний додаток під iOS (всі додатки виглядають майже ідентично).

Інтерфейс не оптимізований під iOS 7 і навряд чи буде оптимізовано незабаром. Додаток являє собою список оповідань, відсортовані за датою виходу, тобто кожен день вгорі вас буде чекати нова розповідь. Знизу 4 вкладки — розповіді, вибране, випадковий розповідь і налаштування.

Smartfiction — як приділити 15 хвилин в день читання?

Мінімалістичний інтерфейс читання. На екрані відображаються текст і кількість сторінок (екранів). Єдине нарікання — верхній рядок не можна приховати, але до цього швидко звикаєш.

Smartfiction — як приділити 15 хвилин в день читання?

Додаток містить мінімум функцій, але більше і не треба. Тому, якщо ви хочете приділити 15-20 хвилин в день читання, але не знаєте з чого почати, то цей сервіс створений для вас!

Smartfiction

Скачати в appstore

]

Завантажити

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *