Слух: Apple може активувати HD-відео в iPhone і iPod

Слух: Apple може активувати HD-відео в iPhone і iPodАмериканський виробник апаратури і акустичних систем, компанія Harman Kardon, опублікувала дані про те, що, цілком можливо, в найближчому майбутньому iPhone і iPod зможуть програвати відеоролики в дозволі HD.

Ось що пише Harman Kardon в офіційному повідомленні компанії: «Кожен наш ресівер використовує переваги нових звукових і відео-технологій. Серед них технології Dolby TrueHD, система декодування DTS-HD Master Audio. З їх допомогою можна переглядати диски Blu-ray і HD-відео зберігається в пам’яті iPod Touch і iPhone. Ці технології використовуються в добре спроектованих і простих системах».

Блог Gizmodo повідомляє про те, що iPhone 3GS повинен підтримувати відеоролики з роздільною здатністю HD 1080p, але ця особливість поки ще не працює в смартфоні. На даний момент відеоматеріали, що пропонує iTunes для iPod і iPhone, володіють стандартним дозволом. Оскільки поки немає даних про те, що в цих гаджетах є можливість зберігати контент в HD-дозволі або передавати його на ресивери від Harman Kardon, напрошується лише один висновок: і в Harman Kardon, і в Apple знають те, чого не знає більше ніхто. Так що спостерігачам в даній сфері і користувачам варто тільки набратися терпіння і чекати того, що тепер запропонує їм компанія Стіва Джобса.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *