Слоненяти знайшли і привезли в притулок. Він так вдячний за порятунок, що не відходить ні на крок від жінки

Мойо був врятований уважними співробітниками заповідника. Справа в тому, що цей слон намагався перетнути затоплену річкою місцевість зі своїм стадом. Про нього не подбали інші слони, покинувши річку, але, на щастя, рейнджери знайшли його. І сталося це до того, як зграя гієн оточила слоненяти.

Порятунок і незримий зв’язок

Його відвезли до притулку для тварин Wild Is Life в Зімбабве, де він дуже прив’язався до засновника по імені Роксі. Він настільки полюбив рятівницю, що не відходив від неї ні на крок. Мабуть, слоник був дуже вдячний рятівниці.

“Цей слон став тим, з ким у мене з’явилася ментальна зв’язок, узи дружби, довіри і любові. Відпустити буде важко”, – сказала Роксі команді, знімає документальний фільм BBC nature’s Miracle Orphans.

“Ми віримо, що розплідник слонів – це можливість дати сиротам другий шанс на життя. Ці сироти, які отримали серйозні травми, заслуговують можливості рости і процвітати у світі природи”, – говорить дівчина.

Саме з цієї причини Роксі дуже трепетно ставиться до слоненя, проводячи з ним чимало часу. Вона намагається показати малюкові, що йому є кому довіритися серед людей. Дівчина хоче, щоб слоненя швидше адаптувався і зміг вести повноцінне життя після того, що сталося з ним.

Думаю, це початок прекрасної дружби між твариною і людиною!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *