Sleepy Time Sounds допоможе вам продуктивно працювати і добре відпочивати

Додаток Sleepy Time Sounds призначене для створення приємного фонового звукового оточення, яке допоможе вам зосередитися або, навпаки, розслабитися.

Якщо ви зайняті, в основному, розумовою працею, то на своєму досвіді знаєте, яке значення має комфортна робоча обстановка. В тому числі, і звукове оточення. Деякі люблять повну тишу, інші воліють приємну музику, третім легше всього працюється під фонове звучання певних звуків. Ось саме для останніх і призначений додаток для Android під назвою Sleepy Time Sounds. Як зрозуміло з назви, воно допоможе вам не тільки зосередитися на роботі, але і розслабитися перед сном.

Sleepy Time Sounds допоможе вам продуктивно працювати і добре відпочивати Sleepy Time Sounds допоможе вам продуктивно працювати і добре відпочивати

Додаток дивно просте, і це просто чудово. Після установки і запуску Sleepy Time Sounds, ви побачите екран з вибором підходящого вам звукового оформлення. Є звуки вулиці, океанського прибою, дощу, міста, природи і білого шуму.

Ви можете вибрати кілька треків одночасно, змішуючи їх в будь-якому порядку, при цьому гучність кожного звукового потоку може регулюватися окремо. Якщо ви використовуєте програму перед сном, то вам стане в нагоді можливість установки таймера.

Плідної вам роботи і спокійного відпочинку!

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *