Сльози щастя: чому Поліна Гагаріна плакала на виступі з сином (відео)

У житті Поліни Гагаріної сталося диво, збулася ще одна заповітна мрія. Нарешті її сольну програму, яку співачка готувала досить довго, побачив глядач. У Москві пройшло двогодинне шоу «Обезоружена». Його відвідали дванадцять тисяч глядачів.

Поліна не приховує своїх емоцій, і висловлює їх в особистому блозі. Вона дякує глядачів, шанувальників і всіх, хто був присутній на концерті. Вона каже, що тепер абсолютно щаслива. Як і будь-яку іншу співачку її надихає і окриляє любов глядачів.

Дебютний виступ

Разом з мамою сцену підкорював її син Андрій, якому зараз 11 років. Незважаючи на такий юний вік, дитина професійно акомпанував співачці.

Сльози навертаються на очі Поліни, коли вона говорить про цю подію. Звичайно ж, мама дуже пишається своїм хлопчиком, адже виступати в перший раз на сцені в одинадцять років перед дванадцятитисячного аудиторією, і при цьому не зніяковіти, а тримати груди колесом – це справжній подвиг.

Андрій з’явився в першому шлюбі артистки. Тоді її чоловіком був Петро Кислов. Зараз Поліна знаходиться у другому, щасливому шлюбі. В цьому союзі з Дмитром Исхаковым народилася донька Мія, якій зараз два рочки.

Фанати відомої виконавиці привітали Гагаріну з дебютом Андрія. Деякі навіть висловили побажання з приводу того, щоб побачити маму і сина на спільні гастролі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *