слідами MacWorld 2009: iPhoto’09

На конференції Macworld 2009 Apple представила нову версію пакету програм для цифрової обробки мультимедійної — iLife’09. Серйозні зміни зазнав фотокаталогизатор iPhoto, у якого з’явилося дві цікаві можливості.

Нова версія iPhoto зможе розпізнавати обличчя на фотографіях. Користувачеві досить вказати ім’я сфотографованої людини на одній з фотографій, а iPhoto автоматично знайде всі знімки з ним. Якщо у вас велика бібліотека, то така можливість буде зовсім не зайвою. Зазначимо, що розпізнавання осіб є і в Picasa, Mac-версія якої з’явилася зовсім недавно. Ця технологія вже використовується в соціальній мережі Facebook.

слідами MacWorld 2009: iPhoto’09

Ще один спосіб упорядкувати знімки в iPhoto — це Places. Користувач може клацнути по значку Places, після чого з’явиться карта, на якій позначено місця, де зроблені знімки. Це стало можливим завдяки появі підтримки геотаггінгу. Також є інтеграція з уже згаданим Facebook і фотохостингом Flickr.

слідами MacWorld 2009: iPhoto’09

В iPhoto ’09 були також поліпшені слайдшоу та фотокниги. Слайд-шоу можна експортувати в iTunes або відразу в iPod Touch або iPhone, а книги (Books) можна включати географічні карти ваших подорожей.

Більш детально про iLife’09, в тому числі і про iPhoto, можна дізнатися на оновленому сайті продукту.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *