«Іскри летіли над головою Елвіса!»: охоронець Преслі Сем Томпсон розповів про дивну поїздку на байку

В життя Елвіса Преслі було багато охоронців. Один з них поділився історією про шалену поїздці на мотоциклі з королем рок-н-ролу, під час якої встиг попрощатися зі своїм життям. Охоронець був братом подруги Елвіса, Лінди Томсон, молодий хлопець на ім’я Сем. Зі слів молодика: «У якийсь момент мені здалося, що іскри летіли над головою співака».

Робота із зіркою

Хлопець вперше зустрівся з зіркою в 1972 році, але історія, яку Сем розповів, сталася у 1974 році, під час поїздки на мотоциклі Honda Goldwing, керував яким Елвіс Преслі. Сем Томпсон сказав: «Ми рухалися по шосе 55, виїхали на автостраду, на якій Елвіс розійшовся не по-дитячому, мені здавалося, що стрілка на спідометрі вже перевалила за 100 миль в годину. Звичайно ж, я злякався, адже ми весь час прискорювалися, а мої нерви були на межі». Охоронцеві було настільки страшно, що він дуже сильно тримався за співака і з збільшенням швидкості мотоцикла, його хватка тільки збільшувалася.

«На щастя, поїздка закінчилася добре, Елвіс з’їхав на узбіччя, повернувся до мене і запитав: хлопець, з тобою все нормально?, – розповів Сем Томпсон, – уявляєте, у роті він тримав весь цей час сигару, а на його мотоциклетному шоломі була захисна маска. Я відповів йому «так», а він засміявся».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *