Скоро MacBook Pro сильно зміниться

Вже не секрет, що незабаром побачать світ оновлені ноутбуки MacBook Pro. Це стало відомо завдяки уважним інсайдерам в індустрії, які помітили у новій збірці 10C531 операційної системи Mac OS 10.6.2 для розробників посилання на поки неіснуючі MacBook Pro з порядковим номером «MacBookPro6_1» і «MacBookPro6_2». (Сучасна версія MacBook Pro – це версія з номером 5_5.)

Скоро MacBook Pro сильно зміниться

А ось дані про те, що ж буде всередині у цих нових ноутбуків, поки ще не підтверджені нічим і ніким. Є припущення, що в нових MacBook Pro будуть використовуватися нові мобільні процесори, зокрема, Intel Core i7. Однак є розбіжності з приводу того, чи будуть це двох – або чотирьохядерні чіпи. У той час як 9 to 5 Mac передбачає 32 нм 2-ядерні процесори Intel Arrandale, Apple Insider стверджує, що в MacBook Pro будуть використані 32 нм 4-ядерні процесори Core i7 Clarksfield.

Поряд з новими процесорами, які ще тільки повинні бути випущені Intel, в оновлених лептопах будуть використовуватися графічні адаптери NVIDIA GeForce 9400M і NVIDIA 9600M GT. Що стосується зовнішнього дизайну, інновацій не передбачається, оскільки поточні моделі MacBook Pro були оновлені раніше в цьому році.

Можливо, нові версії Macbook Pro вийдуть у продаж в листопаді цього року – разом з оновленими iMac (із процесорами Core i5 і Core i7). Імовірно, тоді ж варто очікувати оновлення релізу операційної системи Mac OS X Snow Leopard – 10.6.2.

Чи чекаєте ви обновых Macbook Pro або повністю задоволені поточної лінійкою?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *