Скарб в старому комоді: чоловік купив на ярмарку старезну меблі, навіть не підозрюючи про те, що всередині його чекає великий сюрприз

На одній гаражної розпродажу шістдесятисемирічний Еміль Кнодель купив комод. На той момент новопридбаної меблів було вже 125 років. Проте чоловікові вдалося купити його лише за сто доларів. Схвильований такою вигідною покупкою Еміль швидко повіз антикварні меблі до себе додому.

Приємна покупка виявилася ще більш привабливою і цікавою

У той час, коли чоловік віз комод додому, він почув якісь дивні звуки, які виходять з меблів. Чоловік ретельно перевірив всі полки, але, на жаль, нічого не виявив.

Еміль все-таки довіз антикварний комод до себе додому і вирішив ще раз, але вже більш докладно обшукати нові меблі. Несподівано для себе чоловік виявив приховану нішу між нижньою полицею і днищем. Там його чекав приємний сюрприз.

Всередині Еміль виявив величезну кількість різних коштовностей: діаманти, кільця, сережки, намиста, монети, старі фотографії та інші цікаві антикварні штучки. Замість того щоб швидко продати знайдений скарб, чоловік зв’язався з людиною, у якого він купив антикварний комод.

Продавець по-справжньому був в шоці. Виявилося, він ніколи не знав про існування потаємний полиці з коштовностями, оскільки комод дістався йому від бабусі і дідусі, які ніколи не розповідали про цю «маленьку» таємницю.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *