Скільки пальців у кішок? 90 % людей дають неправильну відповідь

Коли ми говоримо про тварин, нам незвично говорити про пальцях. Напевно, тому, що їх не так вже й легко розгледіти. Насправді у кішок так само, як у людей, є пальці. У цій статті ви дізнаєтеся, скільки ж їх у наших пухнастих друзів, але спочатку ви спробуєте вгадати!

Скільки ж у них пальців

Отже, як ви думаєте, скільки пальців у ваших пухнастих друзів? Згадайте, як виглядають їхні лапи, можливо, ви чіпали або розглядали їх раніше.

Отже, прийшов час почути правильну відповідь. Найчастіше люди думають, що у кішок двадцять пальців, по п’ять на кожній лапі, так само, як і у багатьох ссавців. За логікою відповідь має бути правильний, але це не так.

Вірна відповідь – вісімнадцять пальців, по п’ять на передніх лапах і по чотири-на задніх. Це пов’язано з особливостями будови кішки. Для того щоб полегшити стрибки і збільшити маневреність, кількість пальців зменшилася.

На передніх ж лапах кількість пальців збереглося для того, щоб простіше було ловити мишей і птахів, тобто для полювання.

До речі кажучи, кішка завжди приземляється на лапи почасти завдяки такому незвичайному розташуванню пальців.

Чи Знали ви ці цікаві факти про котів? Повірте, звичні для нас тварини теж можуть бути цікавими. У кішок дуже багато цікавих особливостей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *