Синові Стаса П’єхи скоро 6 років. Петя неймовірно схожий на свого батька (нові фото)

Про те, що у внука Едіти П’єхи підростає син, стало відомо лише через п’ять місяців після його появи на світло – проговорився Віктор Дробиш. А у вересні цього ж 2014 року батьки хлопчика зіграли весілля в Іспанії, в колі найближчих людей. Але через три роки стало відомо, що Стас П’єха і модель Наташа Горчакова більше не живуть разом. Втім, шанувальники творчості співака можуть стежити за тим, як зростає його спадкоємець. Його мама регулярно викладає фото і ділиться подіями з життя маленького Петі “Instagram”.

Копія тата

Маленький Петро П’єха дуже багато часу проводить зі своєю мамою. Вони багато подорожують і беруть участь в “нескінченних зйомках для ящика”, як виражається Наталія Горчакова.

Зараз, наприклад, коли в Санкт-Петербурзі холодно і сіро, мама з хлопчиком відпочивають у столиці ОАЕ Абу-Дабі. У коментарях до одного з своїх нових фото Наталя написала, наскільки тут тепло, красиво і помпезно, дорого і багато, як і все, що є на Близькому Сході. Тільки дуже активний п’ятирічний Петя трохи затьмарює релакс мами. Вона вже чекає-не дочекається, коли ж він виросте.

За публікуються моделлю фото видно, як сильно хлопчик схожий на Стаса П’єху в дитинстві. І якщо не співаком, то моделлю він може стати з дуже великою часткою ймовірності.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *