Singletask для iPhone — найпростіший спосіб вести завдання

Singletask — це менеджер завдань і проектів, у якому мінімалізм зведений у главу кута. Незважаючи на це, з його допомогою можна управляти великими проектами, створювати підзадачі і відстежувати час виконання своєї роботи.

На головному екрані потрібно створити проект. У Singletask проект може містити в собі необмежену кількість підзадач, які ми створимо далі. Це дуже зручно, так як можна розбити велике завдання на кілька маленьких. Приміром, збори в подорож можна розділити на упаковку сумок, підготовку квитків, бронювання готелю і так далі. Або ж, як у моєму випадку, розбити прибирання на кілька дій, щоб точно нічого не забути.

У самому низу кожної задачі є таймер, який показує як довго ви її виконуєте. Щоб зробити паузу, потрібно тапнути по ньому, другий тап знову запустить його. Для того, щоб скинути таймер, потрібно натиснути і потримати палець деякий час.

Завдання виконуються звичним способом — викреслюванням вліво. Проектом або його подзадачами можна поділитися з допомогою пошти, редагувати або видалити.

Не дивлячись на простоту, Singletask — досить функціональний додаток. Він поєднує в собі менеджер завдань і робочий таймер, причому робить і те, і то дуже непогано. Якщо вам потрібен недорогий і простий робочий інструмент для продуктивності, Singletask — відмінний вибір.

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *