Син репера Децла змінив імідж і більше не схожий на знаменитого батька

Не так давно єдиному синові покійного Кирила Толмацкого виповнилося чотирнадцять. Останній раз про підлітка писали близько року тому, після похорону Децла, на яких він був присутній. З того моменту хлопчик сильно змінився, змінив імідж, отстриг дреди і тепер носить яку стрижку.

Також Тоні зареєстрував нову сторінку в Инстаграме, гордо заявивши в описі “Селеба”. Буквально за кілька днів на нього підписалося більше двох з половиною тисяч осіб, і з кожною годиною ця цифра збільшується. Коментатори нескромно почали завалювати підлітка нетактовними питаннями про сім’ю та інших особистих речах, деякі цікавилися його навчанням, а інші захоплювалися зовнішністю хлопчика. Ще не зовсім зрозуміло, як на нього вплине звалилася з неба популярність, але нам залишається тільки сподіватися, що Тоні з нею впорається.

Смерть Децла

Нагадаємо, що батька Тоні, репера Кирила Толмацкого, не стало взимку минулого року. Причиною його раптової смерті став серцевий напад, що трапився з Децлом після виступу в Іжевську. Саме на його похороні батько Кирила вперше зустрівся зі своїм онуком і вирішив надолужувати згаяне за ті довгі роки, що в них не було можливості близько спілкуватися.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *