Син Армена Джигарханяна не живе з дружиною з-за хронічного захворювання

Пасинок актора Армена Джигарханяна Степан будує відносини з колишньою коханою співака Вадима Казаченкой Ольгою. Чоловік дав інтерв’ю вітчизняним виданням і відкрив подробиці свого особистого життя, а також поскаржився на проблеми зі здоров’ям.

Нелюбов до кішок

Степан Джигарханян вже давно влаштувався в Сполучених Штатах Америки, але у зв’язку зі спалахнула любов’ю до Ольги Казаченко змушений часто бувати в Москві. Однак за весь той час, що він був у столиці, Степан жодного разу не жив зі своєю обраницею. Чоловік змушений зупинятися в готелях, так як у нього серйозна алергія на кішок.

Ольга Казаченко є ярою зоозащитницей і підбирає бездомних кішок, щоб привести їх в порядок і покласти у нові будинки. На даний момент в квартирі Казаченко проживає чотири кішки. Ольга згадує, що якось раз ділила житлоплощу з десятьма тваринами відразу.

Поки що у закоханих не виникає конфліктів на цьому ґрунті, так як Степан Джигарханян не планує повертатися в Росію назовсім. Та й Ольга Казаченко стверджує, що стосунки на відстані її цілком влаштовують і зараз вона щаслива як ніколи. Дівчина повідомила, що, коли прийде час з’їжджатися, вона знайде рішення проблеми, а поки що все повинно йти своєю чергою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *