sideCLOUDload — завантажуйте файли з будь-яких сайтів відразу в Dropbox

Уявіть, що ви натрапили в мережі на дуже цікавий файл, але завантажувати його на використовуваний у даний момент комп’ютер або мобільний пристрій ви не можете або не хочете. У таких ситуаціях вам допоможе сервіс sideCLOUDload, який дозволяє завантажувати файли з будь-якого сайту прямо у ваш Dropbox.

sideCLOUDload — завантажуйте файли з будь-яких сайтів відразу в Dropbox

Все, що вам необхідно зробити — це зайти на сайт sideCLOUDload, скопіювати в полі «Source URL» пряме посилання на файл, ввести дані вашої учеткі Dropbox і ім’я файлу, після чого файл завантажиться безпосередньо у вказану папку. Якщо папку не вказувати, то сервіс автоматично створить у вашому папку Dropbox «sideCLOUDload» і буде поміщати завантаження в неї. А ще можна автоматизувати завантаження, використовуючи Bookmarklet.

sideCLOUDload — завантажуйте файли з будь-яких сайтів відразу в Dropbox sideCLOUDload — завантажуйте файли з будь-яких сайтів відразу в Dropbox

Крім того, існує можливість завантажувати файли безпосередньо на ваш Email. Дана опція особливо сподобається тим, хто не хоче передавати дані облікового запису Dropbox стороннім сервісам, тому що вам потрібно буде вказати лише електронну адресу (без пароля).

Тепер про мінуси: максимальний розмір завантажуваного файлу не може перевищувати 25 мегабайт, що дуже-дуже мало. І, звичайно, не всі згодні ось так роздавати різних сервісів дані свого облікового запису, хоча в даному випадку це необхідно для роботи сервісу.

Знаєте більш зручні і функціональні аналоги даного сервісу? Розкажіть про них у коментарях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *