Швидкий запуск програм: не відволікаємося на мишу

Будучи програмістом не раз спостерігав і дивувався як працівники, майстри клавіатурного кунгфу, здатні наосліп набивати сотні сторінок коду, при необхідності запустити якусь программулину сповзали однією рукою на мишку. Потім пошуки в меню «Пуск» шириною в кілька колонок з постійним приговариванием «десь тут, зараз-зараз». Знайома картина, чи не так?

Виявляється прискорення цього процесу більш ніж реально. Двома самими простими і цікавими рішеннями є TypeAndRun і Launchy.

TypeAndRun 4.7

«Наша» розробка, програма досить стара, давно не обновлявшаяся, але як і раніше прекрасна. Виглядає досить просто. Викликається по призначається хотке.

З функціоналу: можливість додавати власні аліаси, автодоповнення і багато інших дрібниць якщо використовувати плагіни (таймер з нагадуванням, управління винампом, вбивство процесів і т. д.), TAB для доповнення.

Швидкий запуск програм: не відволікаємося на мишу

Launchy 1.2.5

Свіжа програма. Відрізняється набагато більш красивим видом, підтримкою скінів і різними плагінами (Go Y перемикання віконець, Runny аліаси, Webby використання закладок і веб-адрес). Також працює автодоповнення за ТАВу

Швидкий запуск програм: не відволікаємося на мишу

Швидкий запуск програм: не відволікаємося на мишу

Основна різниця полягає в тому, що центром ідеології TAR є власноруч додані аліаси, в той час як Launchy за замовчуванням використовує індексування ярликів.lnk файлів) із заданих папок (меню «Пуск» ітд)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *