Швидкий доступ до потрібних папок з стандартних діалогів Windows

Незважаючи на всі недоліки, Windows надає чимало можливостей полегшити своє життя. Ми намагаємося показувати вам такі можливості, причому, як це не дивно, деякі з них можуть бути використані в новому ключі, як «Портфель», наприклад. А сьогодні нам хотілося б розповісти про метод економії вашого часу, який у вас завжди під рукою.

Якщо розглянути стандартний діалог відкриття/збереження файлу з пакету Microsoft Office 2007, ви побачите зліва панель з папками швидкого доступу. Логічно, що Microsoft нарешті дала нам можливість додавати в цей список папки по нашому вибору. Для цього потрібно перейти до папки, яка нас цікавить, виділити її і натиснути правою кнопкою на панелі з папками швидкого доступу, потім вибравши відповідну команду. Це просто. Для виконання такого ж дії Office 2003стоит використовувати кнопку Tools, розташовану зліва внизу діалогу.

Додана вами папка швидше за все виявилася в самому низу списку, для того, щоб перемістити його вгору, потрібно клацнути на ній правою кнопкою і вибрати відповідну команду.

Ми можемо порекомендувати регулярно проводити аналіз списку і виключати з нього ті папки, актуальність яких впала.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *