Швейцарські виробники впевнені у провалі Apple Watch

Глава швейцарського годинного концерну Swatch Group Ніколас Хайєк-молодший твердо переконаний, що «розумні годинник» приречені на провал. Саме такою була його реакція на анонс Apple Watch. Про це пише техноблог TechCrunch.

Як відомо, Swatch вже встигли «обпектися» на ринку смарт-годин кілька років тому. Тоді компанія почала випускати хронометри з додатковими функціями, але особливого успіху вони не принесли. Тоді ж було прийнято рішення зійти з дистанції, поступившись дорогу конкурентам.

Швейцарські виробники впевнені у провалі Apple Watch

Враховуючи настрої в галузі, деякі інші часові гіганти можуть послідувати прикладу Swatch. Однак, на думку Жана-Клода Бівера(колишній генеральний директор Blancpain, Omega, Hublot і т. д.), Apple Watch «виглядають дещо холодними, їм не вистачає характеру».

Виходить, «яблучну» новинку оцінюють лише по зовнішньому вигляду і вартості. Корпорації, що випускають преміальні годинник, взагалі не цікавить нижчий ціновий сегмент. А ось за бюджетними годинах, начебто Swatch, Apple Watch можуть завдати серйозного удару.

Швейцарські виробники впевнені у провалі Apple Watch

Взагалі, швейцарські майстри вважають створення годин мистецтвом, а все нові віяння, на їхню думку, приходять і йдуть. Та й хороші механічні годинники завжди залишаються в ціні, лише збільшуючи свою вартість з часом, чого не можна сказати про електронні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *