Шведська родина, у якій “прорізався голос”: сестра Грета Тунберг почала кар’єру співачки

Прізвище Тунберг зараз відома багатьом. Юна Грета прославилася на весь світ своєю боротьбою за екологію. До цієї діяльності її ставлення вкрай суперечливе, але виявилося, що це ще далеко не все. Нещодавно її сім’я змогла знову здивувати світ.

Співоча Тунберг

Можливо, позначилася скандальна популярність сімейки, але як би там не було, молодша сестра Грети, Беата, вирішила зробити кар’єру оперної співачки. Дійсно, якщо всі будуть боротися за екологію, то хто буде співати?

Беата теж свого часу допомагала своїй сестрі боротися за збереження природи, але спів виявилося їй ближче. І вона у свої 14 років разом з мамою, оперною співачкою Мален Ернман, брати участь новому мюзиклі про Едіт Піаф.

Природно, молода Тунберг буде грати велику французьку співачку в ранній молодості, а її мати – вже дорослу Піаф. Що ж, гідна роль, тим більше для початківця. Є шанс прорватися молодому даруванню. І хочеться вірити, що Грета тут не при чому.

Необхідно зазначити, що родина Тунберг дуже близька саме до мистецтва, а не до проблем екології. Мати, Малена Ернман, є оперною співачкою, а батько сімейства, Сванте Тунберг, актор. Таким чином вибір саме Беати можна назвати логічним. Побажаємо удачі їй початку кар’єри.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *