Штука дня: VBlanket — ковдра з підігрівом, яке живиться від пауэрбанка

У нього можна закутатися, як в кокон, і читати холодними зимовими ночами.

На Kickstarter почали збір коштів на незвичайне ковдру під назвою VBlanket. Всього за 30 секунд воно нагрівається до 30°C, щоб допомогти вам швидко відігрітися. Воно заряджається від звичайної пауэрбанка, має 5 зон нагріву і підходить для прання в машинці.

Очевидно, що основне його призначення — заміна пледа або ковдри, але вона далеко не єдина. У похідних умовах VBlanket можна використовувати замість килимка, щоб було не холодно сидіти, або загорнутися у нього, як у плащ — творці навіть капюшон передбачили для максимального затишку. При цьому матеріал легкий, міцний і повністю водонепроникний. Завдяки двом LED-ламп вам не доведеться турбуватися про пошук ліхтарика.

Штука дня: VBlanket — ковдра з підігрівом, яке живиться від пауэрбанка

Для живлення підходить будь пауэрбанк на 5В — при цьому в самому ковдрі є USB-порти, щоб ви могли паралельно заряджати свою техніку. Час автономної роботи залежить від температури (настроюється пультом), підсвічування і підключених пристроїв.

Штука дня: VBlanket — ковдра з підігрівом, яке живиться від пауэрбанка

VBlanket оцінили в 69 доларів або 4 500 рублів, попередньо замовити його можна на Kickstarter. Якщо вам потрібен підігрів і капюшона теж, доведеться доплатити ще 10 доларів (650 рублів). Відправка замовлень почнеться до кінця цього року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *