Штука дня: TIPEN — безсмертна ручка‑мультитул дешевше 1 000 рублів

Вона пише в будь-яких умовах і може замінити канцелярський ніж, розрізаючи папір і картон.

На Kickstarter представлена дуже компактна і практична ручка TIPEN. Вона має металевий корпус і надійну конструкцію, що дозволяє не боятися за можливі ушкодження від контакту з водою або навіть вогнем.

За рахунок наконечника з карбіду і вольфраму TIPEN з легкістю замінить канцелярський ніж, дозволяючи розрізати папір і картон. Також з її допомогою можна відкривати банки з металевими кришками.

Таке застосування ніяк не відіб’ється на основному призначення — вона завжди готова до листа, навіть під водою. Стрижень з чорнилом по мірі необхідності можна замінювати, хоча розробники запевняють, що стандартного вистачить надовго.

Штука дня: TIPEN — безсмертна ручка‑мультитул дешевше 1 000 рублів

У довжину ручка всього 5 см при вазі близько 4,3 грами. Металевий ковпачок з «вушком» дозволяє закріпити TIPEN на зв’язці з ключами або навіть бегунке вашої сумки. Так вона завжди буде під рукою.

Стандартна версія гаджета виготовляється з титану і має сріблястий колір. Вона коштує 28 доларів (≈1 800 рублів). Куди дешевше обійдеться варіант з аэрокосмическго алюмінію в чорному кольорі — всього 15 доларів (≈950 рублів).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *